fbpx

Trases

Kur ziemā ir ziema!

Žagarkalns

Bērnu un iesācēju parks

Šī ir īpaša mācību zona, kura sastāv no četrām trasēm. Šeit viss ir pielāgots drošai bērnu un iesācēju apmācībai.

Šeit atrodas četras slēpošanas trases ar dažādām grūtības pakāpēm: 40 m gara, ļoti lēzena mācību trase – tikai bērniem; 60 m gara mācību trase, kura ir nedaudz stāvāka un ir paredzēta arī pieaugušajiem (abas trases ir aprīkotas ar ļoti drošiem, virves tipa pacēlājiem). Skolnieku kalna abas trases ir 200 m garas, ar lēzenu, vienmērīgu reljefu.

Šajā zonā notiek lielākā daļa no individuālajām apmācībām ar Instruktoru, kā arī slēpošanas un snovošanas skoliņas nodarbības.

“Visas trases” ir zonā, kur atrodas mūsu galvenās nogāzes, kuras ir paredzētas visiem tiem, kuri jau prot slēpot vai snovot. 

“Žagarkalns” – slēpotāju visvairāk iecienītais kalns no 5 bāzes kalniem. Droši vien tādēļ, ka tas ir visplatākais un ar interesantu viļņveida reljefu.

“Cīruļkalns” – 180 m gara, salīdzinoši stāvākā no mūsu bāzes nogāzēm. Tā virsotne ir savienota ar garo kalnu un Skolnieku kalnu. 

“Garais kalns” – 400 metru gara nogāze ar lēzenu un vienmērīgu reljefu. Tā ir piemērota slēpotājiem un snoveriem, kuriem patīk gari, slaidi nobraucieni bez ekstrēmiem piedzīvojumiem.

“Meža trase” – 420 m gara ar vislielāko augstuma starpību Žagarkalnā. Šī trase ir viena no interesantākajām Žagarkalnā, jo tās reljefs dažādos posmos atšķiras, turklāt daļa no trases ved cauri mežam.

Trases ir aprīkotas ar “tablešu” tipa pacēlāju.

Žagarkalns

Visas Trases

Mūsu atbalstītāji

Žagarkalns

Freestyle parks

“Freestyle parks” ir piemērots snoveriem un frīstailistiem ar labām prasmēm.

Trase aprīkota ar dažādām, izaicinošām konstrukcijām un trampalīniem.

Kameršļūkšana ir atrakcija pieaugušajiem un bērniem, kurā pa kalna nogāzē izveidotu reni šļūc lejā. Šim nolūkam tiek izmantotas īpašas, ar apvalku apvilktas kameras, ar kurām nodrošina “Žagarkalns”. Pēc nobrauciena, kamera un braucējs tiek nogādāti starta vietā ar pacēlāja palīdzību.
Apmeklētājus nodrošināsim ar vairāk, kā 40 kamerām.

Atvērtas ir trīs trases – viena taisnā un divas ar virāžām.

Žagarkalns

Kameršļūkšanas trases