fbpx

Pakalpojumi

Kur ziemā ir ziema!

žagarkalna kafejnīca

Garda maltīte katru dienu

Ēdināšanas un teplu nomas pakalpojumi jūsu notikumam un ne tikai..

Žagarkalna kafejnīca ziemā nodrošina gardu maltīti steidzīgajiem slēpotājiem un snovotājiem – darbojas bistro. Savukārt tie, kuriem ir laiks baudīt nesteidzīgu maltīti, ir iespēja pasūtīt bioloģiskās liellopa gaļas burgeri, foreli no Straupes zivjaudzētavas vai Žagarkalna gardās vafeles. Brīžos kad sniega nav, kafejnīca laipni uzņems ballēties gribētājus!

Gan ziemā, gan vasaras periodā Žagarkalns piedāvā arī jaunas, labiekārtotas telpas semināriem un saviesīgiem pasākumiem. Mūsu kafejnīcas profesionālā pavāru komanda parūpēsies par banketa ēdienkarti, svinību vai kāzu mielastu. Varam nodrošināt gan mazas kafijas pauzes, gan ēdināšanu lieliem korporatīviem pasākumiem. Organizējam arī izbraukuma banketus.

Mūsu sporta preču veikals piedāvās jums dažādus aksesuārus (ķiveres, brilles, nūjas, termo veļu utt..), kas noderēs uz kalna, lai nekas netraucētu lieliskai atpūtai. Brīvdienās uz vietas ir konsultanti, kuri palīdzēs jums atrast nepieciešamo.

Ārpus slēpošanas sezonas, veikals ir slēgts.

Žagarkalns

Sporta preču veikals

Ziemas Inventāra serviss

Žagarkalns

Inventāra apkope

Slēpju un sniega dēļu remonts un apkope

Inventāram nepieciešama apkope, vai varbūt pat remonts?

Ir īstais laiks veikt apkopi jūsu slēpēm, vai sniega dēlim. Lai jūs būtu pilnībā droši, ka inventārs ir gatavs jaunai ziemas sezonai!

Mūsu meistars ir gatavs jums palīdzēt.

Dāvanu kartes

Lieliska dāvana ir lieliska atpūta Žagarkalnā!

Iegādājies dāvanu karti un sniedz iespēju izbaudīt populārākās un aizraujošākās ziemas aktivitātes vienā no Latvijas labākajiem slēpošanas un snovborda kompleksiem.

Dāvanu kartes ir iespējams iegādāties slēpošanas bāzes kasēs (ziemas darba laikā). Elektroniskā dāvanu kartes par jūsu izvēlēto summu, kā arī pie sadarbības partneriem internet veikalos.

Ja vēlies iegādāties elektronisko dāvanu karti, tad raksti mums uz e-pastu: 

Lieliska dāvana ikvienam!

Aktīva ziemas atpūta svaigā gaisā neatstās nevienu vienaldzīgu!

Mūsu atbalstītāji

Iesakām

Bērnu pieskatīšanas centrs

Ja tavs mazais ķipars vēl nav gatavs slēpošanas piedzīvojumiem, tad izmanto lielisku pakalpojumu – bērnu centrs “Kā mājās”. Kamēr tu baudīsi ziemas priekus, tikmēr tava atvase pavadīs šo laiku drošās rokās, kā arī izglītojošā un jautrā gaisotnē.

Mūsu klienti bieži mums jautā, vai mūsu slēpošanas bāzē ir pieejama distanču slēpošana? Diemžēl – nav. Tomēr 8km attālumā, Priekuļos, jūs būsiet laipni gaidīti CĒSU OLIMPISKAJĀ CENTRĀ. Šeit ir lieliska distanču slēpošanas trase (vakaros apgaismota), kā arī inventāra noma.

Iesakām

Distanču slēpošana

Mūsu atbalstītāji