NOMA

Mūsu velonoma piedāvā velosipēdus, kas ir piemēroti gan pieaugušajiem, gan bērniem no 10 gadu vecuma. Piedāvājumā ir 25 "Scwinn" un "Scott" velosipēdi, bet uz pasūtījumu ir iespējams dabūt arī vairāk. Esam izstrādājuši ap 10 velosipēdistu maršrutus. Tie ir dažādu grūtības pakāpju, gan īsāki un vieglāk izbraucami, tātad piemēroti ģimenēm ar bērniem, gan sarežģītāki tiem, kas ir ar lielāku sagatavotības pakāpi un ir gatavi sportiskākam maršrutam.

Kartes varat aplūkot šeit: GARIE MARŠRUTI un ĪSIE MARŠRUTI

 *Velosipēdi ir aprīkoti ar dubļu sargiem, drošības atslēgām un ērtiem sēdekļiem.

*Velosipēdi tiek iznomāti Žagarkalna atpūtas parkā, kā arī Žagarkalna kempingā. Pēc pasūtījuma pievedam velosipēdus arī citās vietās.

*Ja nepieciešams, kopā ar velosipēdu klientam tiek piedāvāti bagāžnieki, bērnu sēdeklīši un ķiveres. Iepriekš lūdzam precizēt skaitu. 

*Piedāvājam izbraucienus pa Gaujas Nacionālā Parka dabas takām, arī kopā ar pavadoni (pavadonis no € 35 ). Maršrutu ilgums sākot no 1 stundas.

*Jums ir iespēja veidot arī vairāku dienu maršrutus ar nakšņošanu kempingos, piemērojot maršrutu jūsu fiziskajai sagatavotībai. Vienu dienu varat pavadīt braucot ar riteni un jau otrajā dienā laisties lejup pa Gaujas straumi ar mūsu kanoe laivām vai plostiem.

Rezervācijas pa tālruni +371 26170074