Žagarkalns-Vasara > PLOSTU NOMA

PLOSTU NOMA

 

Mierīgam un drošam braucienam pa Gauju lielākā kompānijā mēs piedāvājam plostus  ar cietu finiera klāju uz plastmasas pontoniem. Plosti ir viegli vadāmi ar diviem airiem, tie ir aprīkoti ar nolaižamu jumtu, galdu, soliņiem un grilu. Drošībai katram tiek izsniegta peldveste.

 

 

*Plosta garums – 6 m, platums – 3 m, celtspēja – max 15 cilvēki.

 

 

Uz viena šāda plosta brīvi var izvietoties līdz 15 cilvēkiem. Ceļotāji var sēdēt ērtos soliņos vai pie galda, sauļoties vai pastaigāties pa klāju. Plosts ir ļoti stabils un drošs. Braucot ar šādu plostu, nav nepieciešams kāpt krastā, lai, piemēram, ieturētu maltīti. Uz plosta var kurināt grilu, gatavot maltīti un pie galda paēst. Brauciens būs salīdzinoši lēns, jo plostam ir straumes ātrums, bet ērts un bez lieka "saspringuma". 

 

Plosti ir ļoti iecienīti vienas vai vairāku dienu braucieniem ģimenēm ar bērniem, kompānijām, kā arī tūristiem, kas vēlas uz upes justies droši un ērti, nosvinēt kādu notikumu netradicionālos apstākļos, un pavadīt laiku uz upes mierīgi un lēni baudot Gaujas ainavas.

Viena no galvenajām plosta priekšrocībām ir nolaižamais jumts. Braucēji ir pasargāti, ka negaidīta lietus gadījumā nebūs jāatceļ brauciens vai jāglābjas no lietus krastā. Mūsu nepastāvīgajās vasarās tā ir svarīga priekšrocība plānojot atpūtas braucienu pa Gauju.

 

Par plostu cenām un maršrutiem UZZINĀT VAIRĀK

 

Cenā ietilpst pilnībā aprīkota plosta īre un pasažieru aizvešana turp un atpakaļ no ceļojuma galapunkta uz sākumpunktu.

Ja jums pasažieru transporta pakalpojumi nav vajadzīgi, tad maršruta cena būs lētāka. 

*Sīkāk par cenām varat uzzināt piezvanot uz tālruni: 26170074 (Mārtiņš) vai arī atsūtot e-pastu uz martins@zagarkalns.lv   

Lai nokļūtu pārējās Latvijas un kaimiņvalstu upēs – piedāvājam līgumcenas.

 

 

Mūsu Žagarkalna kafejnīcas komanda parūpēsies, lai atpūta uz plosta būtu pilnvērtīga! Esam izveidojuši piedāvājumus lielākām kompānijām un grupām. Plostotājiem – mūsu pavāru sagatavota gaļa vai zivs cepšanai uz grila, kā arī uzkodas un deserts. Izklāstiet savas vēlmes, mēs pagatavosim!

UZZINĀT VAIRĀK