KANOE

Ceļojot ar kanoe laivām pa mūsu salīdzinoši seklajām, akmeņainajām un zariem, čakārņiem pilnajām upēm nav jābaidās, ka laiva var tikt sadurta vai uzplēsta, kā tas var gadīties ar gumijas laivām vai smailītēm. Kanoe laivas ir pietiekami ietilpīgas, lai divi ceļotāji vienā laivā justos pietiekami ērti un pietiktu vietas mantām vairāku dienu ceļojumam. Īsākā brucienā var doties arī trīs pieaugušie vienā laivā, bet optimāli būtu divi pieaugušie un bērns. Laivas ir vieglas un tās divi cilvēki bez grūtībām var uznest krastā nakšņošanas vietās. Vienīgā neērtība ir tā, ka laiva nav saliekama un ievietojama auto bagāžniekā, kā tas ir ar gumijas laivām vai saliekamajām smailītēm.

Mēs piedāvājam kanoe laivu nomu, izbraucieniem pa skaistāko Latvijas upi - Gauju, kopā ar mūsu transportu. Tas nozīmē, ka laivas īres cenā ietilpst arī kanoe laivu un cilvēku transports no mūsu kempinga - laivu bāzes Gaujmalā līdz ceļojuma sākumpunktam. Pēc ceļojuma, maršruta gala punktā mūsu mikroautobuss jūs atkal sagaidīs, lai atvestu laivas un ceļotājus atpakaļ uz kempingu.

Kempingā mums ir autostāvvieta, kur bez bažām jūs varat atstāt savus auto. Visa šī pakalpojuma cena ir viena un ar to jūs varat iepazīties sadaļā CENAS vai zvanot: tel. num. 26170074 vai uz info tālruni 26266266, vai atsūtot e-pastu uz info@zagarkalns.lv  

 

Kanoe Laivu nomas cenas: 

 

 

 

*Ņemot vairāk, kā vienu laivu, tiek piemērota atlaide. Cenas varat lējuplādēt ŠEIT

 

Lai veiktu rezervāciju, lūdzam sazināties telefoniski 261 700 74; vai elektroniski, rakstot e-pastu: info@zagarkalns.lv