Žagarkalns-Vasara > Laivu Noma

Laivu Noma

 

Žagarkalna laivu bāze, piedāvā - laivu nomu. 

Laivu noma piedāvā gan kanoe, gan gumijas laivas, gan upes katamarānus. Lai jūs veiksmīgi varētu pavadīt savu brīvo laiku uz Latvijas skaistākās upes - Gaujas, izvēlaties sev piemērotāko ūdens transportu!

Piesakiet laivu braucienu, zvanot: 261 700 74 (Mārtiņš). 

 

Laivo drošāk - laivo kopā ar Žagarkalnu!

 Palielini karti šeit!

Kajaku "Vista" tipa laivu noma

Viens no populārākajiem ūdens tūrisma transporta līdzekļiem ir Kajaks. Latvijā aizvien vairāk un vairāk kļūst populārs "Vista" tipa kajaks. Tas ir ļoti ērts, divvietīgs un ir viens no ātrākajiem ūdens tūrismā transporta līdzekļiem. Kajaks ir ļoti drošs, bet ieteicams ir vismaz ar nelielu pieredzi laivošanā.

Kajaks ir airējams ar dubult airi.

 

Kanoe laivu noma

KANOE LAIVU NOMA

Kanoe laivas ir vispopulārākais ūdenstūristu peldlīdzeklis gan pie mums, gan visā Eiropā. Kanoe laivu ātrums ir optimāls, lai brauciens nekļūtu garlaicīgs, tās labi slīd pa ūdeni, ir viegli airējamas un pietiekami drošas.

Gumijas laivu noma

GUMIJAS LAIVU "RAFTU" NOMA

Ja jums kanoe laivas neliekas pietiekami ērtas un stabilas, bet cietā klāja plosti par lēniem, tad gumijas laiva "rafts" jums būs īsti laikā. Šīs laivas īpaši iesakāmas ģimenēm ar bērniem.

Upes katamarānu noma

SEŠVIETĪGIE GAUJAS KATAMARĀNI.

Šīs konstrukcijas katamarāns apvieno labāko, kas ir kanoe laivām un cietā klāja plostiem.

Pirmkārt, tas ir ātrums un otrkārs - ērtības. Katamarānam ir klājs uz kura var ērti novietot līdzpaņemtās mantas un piknika lietas.