Žagarkalns-Vasara > Aktuāli > SKOLĒNU GRUPĀM 2019.g. > Piedzīvojumu atpūta skolēniem

Piedzīvojumu atpūta skolēniem

Izbraucieni ar laivām pa Gauju, Cēsu apkārtnes izpētīšana ar  velosipēdiem, peintbols, pārgājieni ar orientēšanos un uzdevumiem – tas viss un vēl vairāk sagaida Jūs klases ekskursijā, ko skolēniem piedāvā atpūtas bāze „Žagarkalns”.  

 

Mēs aicinām izvēlēties dažāda garuma un grūtības pakāpes velomaršrutus pa Cēsu pilsētu un tās apkārtni kopā ar mūsu velo pavadoni – gidu.

Pēc Jūsu izvēles apskatīsim Ērgļu klintis, Lenčupīti, Sarkanās klintis, tēlnieka Kārļa Jansona memoriālās mājas „Siļķes”, Zvārtas iezi, Raiskuma ezeru, Ārašu ezerpili un citas vēl neatklātas vietas. Pa ceļam grupai var tikt sagatavoti dažādi pārbaudes uzdevumi ar aktīvā tūrisma elementiem.  

 

Arī izbraucieni ar laivām sagādās patiesu prieku, baudot skaistos Gaujas krastus. Brauciens ir drošs, jo katram bērnam tiek izsniegta obligāta peldveste un skolēnu grupu pavada mūsu profesionāls pavadonis, kas vienlaicīgi ir arī glābējs un tūrisma instruktors.

 

Īpašais piedāvājums -  skolēnu grupām tiek piedāvāti arī kombinētie maršruti, ļaujot vienas ekskursijas laikā izbaudīt kā pārgājienu, tā laivu braucienu vai velo ekspedīciju. Varbūt intriģējoša jums šķitīs piedalīšanās meža kaujas?

Jūs var sagaidīt apslēptās mantas meklēšana, foto orientēšanās, kontrolpunktu meklēšana, bet galvenais – daudz, daudz aizraujošu piedzīvojumu un veselīgas atpūtas brīvā dabā! 

Piesakiet savu ekskursiju jau tagad un mēs parūpēsimies, lai tā atmodinātu jūsu piedzīvojumu garu! 

 

Parastā kārtība ir sekojoša: uz e-pastu grupas@zagarkalns.lv jūs atsūtiet savu vēlmju izklāstu, ko eksursijā vēlaties iekļaut un mēs ar jums sazināsimies, piedāvājot iespējamos variantus un informējot par  pakalpojumu cenām.

Papildus informācija: 26170074