Žagarkalns-Vasara > Aktuāli > PIEDĀVĀJUMS AKTĪVAI ATPŪTAI > Divu dienu piedāvājums aktīvai atpūtai

Divu dienu piedāvājums aktīvai atpūtai

Joprojām pieturas jauks laiks un arī rudens pusē braukšana ar velosipēdu ir viens no populārākajiem aktīvās atpūtas veidiem. Iesakām sēsties uz velosipēda un pa meža takām, caur „Rakšiem”, doties uz vienu no skaistākajām vietām Amatas krastos - Zvārtes iezi. Ceļa segums šajā maršrutā ir dažāds: no ideāli asfaltēta ceļa līdz dažviet grūtāk izbraucamam meža ceļam, tomēr kopumā šis maršruts ir piemērots vidusmēra braucējam. Otrajā dienā iesakām vairāk pievērsties Cēsu Pils kompleksa un parku apskatei, tātad fiziskā slodze būs mazāka, bet pozitīvas emocijas un jauni iespaidi neizpaliks!

Divu dienu plāns varētu būt šāds:

Pirmā diena.

11.00 – 12.00      ierašanās Žagarkalna pirtiņā

12.30                 saņemat velosipēdus, maršruta karti un dodaties ceļā uz Zvārtes iezi

12.45 – 13.15      „Rakšu” zoodārza apmeklējums

13.15 – 14.00      brauciens no Rakšiem līdz Zvārtes iezim

14.00 – 15.00      Zvārtes ieža apskate, pikniks

15.00 – 16.00      brauciens no Zvārtes ieža caur Kārļiem atpakaļ uz Žagarkalnu

Vakarā – atpūta un vakariņas uz Žagarkalna kafejnīcas terases (piedāvājam izmantot grilu)

Otrā diena.

Varat brokastis pagatavot sev paši, bet ja vēlaties sevi mazliet „palutināt”, iesakām doties nelielā, apetīti rosinošā braucienā ar velosipēdu uz Cēsu centru, lai kafejnīcā "Vinetas un Allas kārumlāde"(Lielā Skolas ielā,tieši pretī autostāvvietai, netālu no "Zvaigznes" grāmatu veikala) nobaudītu lielisku rīta kafiju ar svaigi ceptām gardām maizītēm. Šī vieta ir īsts atradums kārumniekiem un īsā laikā kļuvusi ļoti populāra.

Ekskursija pa Cēsu Pils kompleksu(ja vēlaties gidu, ekskursija jāiesaka iepriekš pa tālr.28318318), Cēsu izstāžu nama apmeklējums vai pastaiga pa Maija parku un  Cēsu pils parku.

 

Sīkāka informācija pa tālr. 26170074 vai grupas@zagarkalns.lv