Žagarkalns-Vasara > Aktuāli > LAIVAS

LAIVAS

Kanoe laivas

Kanoe laivas ir vispopulārākais ūdenstūristu peldlīdzeklis gan pie mums, gan visā Eiropā. Kanoe laivu ātrums ir optimāls, lai brauciens nekļūtu garlaicīgs, tās labi slīd pa ūdeni, ir viegli airējamas un pietiekami drošas.

 

"Visatas" tipa Kajaki

Viens no populārākajiem ūdens tūrisma transporta līdzekļiem ir Kajaks. Latvijā aizvien vairāk un vairāk kļūst populārs "Vista" tipa kajaks. Tas ir ļoti ērts, divvietīgs un ir viens no ātrākajiem ūdens tūrismā transporta līdzekļiem. Kajaks ir ļoti drošs, bet ieteicams ir vismaz ar nelielu pieredzi laivošanā.

Kajaks ir airējams ar dubultiem airiem.

 

Gumijas Rafti

Ja jums kanoe laivas neliekas pietiekami ērtas un stabilas, bet cietā klāja plosti par lēniem, tad "rafts" jums būs īsti laikā. Šīs laivas īpaši iesakāmas ģimenēm ar bērniem.

 

Katamarāni

Katamarāns ir viegli airējams un drošs peldlīdzeklis.Tā ātrums tuvojas kanoe laivas ātrumam. Tas nozīmē, ka lēnākus un vienmuļākus upes posmus iespējams pārvarēt daudz ātrāk. Savukārt no plostiem tas ir aizguvis stabilitāti un ērtības.

Viegls aktīvās atpūtas maršruts vienai brīvdienai

Piedāvājam vienas dienas robežās apvienot gan laivošanu pa Gauju, gan arī riteņbraukšanu pa Cīrulīšu dabas takām. Piedāvājuma cena 2 personām- ** €( ja jums ir savi velosipēdi- ** €).

Skolēnu laivu braucieni

Skolēnu laivu braucieni kļūst arvien populārāki, un bieži tradicionālās mācību gada beigu vai sākuma ekskursiju vietā bērni izvēlas piedzīvojumiem bagātu un aizraujošu ceļojumu pa upi.