Žagarkalns-Vasara > Aktuāli > Kempings un Pludmale

Kempings un Pludmale

 Mēs cenšamies ievērot tā saucamo "klusā kempinga" principu, kas pēdējos gados ir ļoti populārs atpūtas vietās Somijā. Tas nozīmē, ka šeit ikdienā nav vēlams skaļi atskaņot mūziku, pārmērīgi trokšņot vai kompānijā skaļi uzvesties, lai netraucētu pārējos apmeklētājus, kas ir atbraukuši baudīt dabu un Gaujas mieru.Atsevišķs gadījums ir tad, ja jūsu kompānija (firma, organizācija) vēlas šeit rīkot kādu pasākumu. Tad jums tiks atvēlēta vieta kempingā, kas atrodas tālāk no centra. Lielākām kompānijām piedāvājam izmantot mūsu nojumi, zem kuras var izvietot galdus 30-50 personām. Nojume īpaši noderīga ir lietus gadījumā. Nojumes īres cena ir 30 € uz 12 h, laivotājiem un plostotājiem ir atlaides.

Kempingā atrodas arī labiekārtots bērnu laukums, kur jūsu atvasēm ir iespēja izšūpoties, pārvarēt rāpšanās sienas, kā arī nofotografēties, iejūtoties dažādu dzīvnieku lomās.

Kempinga teritorijā ir :

Autostāvvietas;

Atsevišķs laukums autotūristu treileriem;

Telšu vietas ar piknika un ugunskuru vietām;

Plaša smilšu pludmale ar drošu peldvietu;

Smilšu volejbola un futbola laukumi;

Bērnu laukums;

Tirdzniecības kiosks ar terasi-kafejnīcu;

Dušas un WC;

Bezvadu interneta pieslēgums un datora īre;

Laivu piestātne.

Sīkāk par cenām varat uzzināt mūsu mājas lapas sadaļā CENAS.

Žagarkalna kempings atrodas Cīrulīšu iela 68A/2 (Mūrlejas 12), Cēsīs (braucot pa Gaujas ielu Limbažu virzienā, pagrieziens pa kreisi tieši pirms Gaujas tilta). Vairāk info zvanot 26266266 vai rakstot info@zagarkalns.lv


Brīvdienu mājiņa ar pirtiņu Gaujmalā

Piedāvājam nelielām ģimenēm vai pāriem ērtu un labi aprīkotu mājiņu-pirtiņu Gaujas upes krastā, 3 km attālumā no Cēsu centra.Naktsmītne ir piemērota ģimenei (ne vairāk kā 2 pieaugušie, 2 bērni) vai pārim. Tai ir guļamistaba mansarda stāvā un atpūtas telpa ar virtuves stūrīti, duša, wc un sauna pirmajā stāvā.