Meteo: windguru.com  gismeteo.ru  meteo.lv  weatheronline.co.uk
Žagarkalns-Vasara

Kempings ir atvērts!

Kopš 15.maija esam atvēruši mūsu kempingu - laivu bāzi "Žagarkalns", kurš atrodās pie Gaujas (Mūrlejas ielā 12). Kempings būs atvērts līdz pat 15.septembrim.

Informatīvais tel.num.: +37126266266

 

Laivu un plostu bāze gaida ūdens tūrisma cienītājus! Rezervācijas pa tel.num. +37126170074

 

 

 

Skolēniem

Aicinām skolēnu grupas aktīvi atpūsties Gaujas nacionālajā parkā un tā apkārtnē, izvēloties jums piemērotāko atpūtas veidu.

 

Rezervācijas un info: +37126170074

Sakrāj savu piedzīvojumu stāstu!

Apceļo Gaujas Nacionālo Parku un sakrāj savu unikālo rotu!

 

No 1.maija līdz 1. septembrim Gaujas Nacionālā Parka projekta Enter Gauja Ietvaros norisinās akcija, kuras laikā katrs aicināts apmeklēt dažādas Gaujas Nacionālā Parka vietas - kopsummā 60 un katrā no tām iegūt īpašu piemiņas piekariņu, kuru piekārt speciālai ķēdītei, kuru arī var iegūt pie projekta partneriem.

 

Šādā veidā katrs var izveidot savas atmiņu un ceļojumu stāstu krelles.

 

Lai savā īpašumā iegūtu konkrētās vietas kreļļu elementu, ir jāiegādājas prece vai pakalpojums par vismaz 10 eiro un jāpajautā pēc krelļu piekariņa.

 

Vairāk informācijas www.entergauja.lv

 

 

Kempings un Pludmale

Netālu no "Žagarkalna" slēpošanas bāzes Cēsīs, Gaujas krastā, meža ielokā, esam izveidojuši telšu un treileru kempingu kā arī ūdens tūristu bāzi ar laivu un plostu nomu. Kempinga teritorija ir pietiekami plaša, lai tūristi viens otru netraucētu.

 

Plosti

Mierīgam un drošam braucienam pa Gauju lielākā kompānijā mēs piedāvājam plostus  ar cietu finiera klāju uz plastmasas pontoniem.

Laivas

Piedāvājam iznomāt kanādiešu kanoe laivas, Kajakus un  gumijas laivas - raftus. Laivo droši pa Latvijas skaistāko upi Gauju.

Grupu apkalpošana

Aizvien vairāk dažādu firmu kolektīvi, draugu grupas un citas kompānijas izvēlas pasākumus rīkot pie dabas aktīvā atpūtā. Žagarkalna vasaras piedāvājums ļauj jums realizēt vienu vai divu dienu pasākumu, kombinējot dažādus atpūtas veidus. Vairāk šeit!

Brīvdienu mājiņa ar pirtiņu Gaujmalā

Piedāvājam nelielām ģimenēm vai pāriem ērtu un labi aprīkotu mājiņu-pirtiņu Gaujas upes krastā, 3 km attālumā no Cēsu centra. Naktsmītne ir piemērota ģimenei (ne vairāk kā 2 pieaugušie, 2 bērni) vai pārim. Tai ir guļamistaba mansarda stāvā un atpūtas telpa ar virtuves stūrīti, duša, wc un sauna pirmajā stāvā.

Velosipēdi

Aicinām Cēsu pilsētas viesus, kā arī citus interesentus, izmantot Žagarkalna velonomas pakalpojumus, lai aplūkotu Cēsu pilsētu vai Cīrulīšu dabas takas un Spoguļklintis Gaujas krastā.

 

Piedāvājumi aktīvai atpūtai

 Izvēlies un izbaudi!  

Žagarkalns ir Gaujas Nacionālā parka tūrisma klastera biedrs.

No 2012. līdz 2015. gadam klasteris realizēja projektu “Gaujas Nacionālā parka tūrisma klastera attīstība”, ko līdzfinansēja Eiropas Reģionālās attīstības fonds un administrēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (2.07.2012. līgums Nr. KAP/2.3.2.3.0/12/01/001).

Projekta rezultātus skatīt www.entegauja.com

!Komentāri, ieteikumi, sūdzības? Rakstiet!

 

Cet.02.06

Piekt.03.06

Sest.04.06

Tmin/

max

15°C/

25°C/

14°C/

24°C/

11°C/

18°C/

rīts

mostly sunny

mostly sunny

mostly sunny

 diena

various clouds

various clouds , isolated showers and thunderstorms

various clouds

 vakars

mostly sunny

mostly sunny

mostly sunny

Čivini kopā ar mums!