Meteo: windguru.com  gismeteo.ru  meteo.lv  weatheronline.co.uk
Žagarkalns-Vasara

Kempings un Pludmale

Netālu no "Žagarkalna" slēpošanas bāzes Cēsīs, Gaujas krastā, meža ielokā, esam izveidojuši telšu un treileru kempingu kā arī ūdenstūristu bāzi ar laivu un plostu nomu. Kempinga teritorija ir pietiekami plaša, lai tūristi viens otru netraucētu.

Plosti

Mierīgam un drošam braucienam pa Gauju lielākā kompānijā mēs piedāvājam plostus  ar cietu finiera klāju uz plastmasas pontoniem.

Laivas

Piedāvājam iznomāt kanādiešu kanoe laivas un  gumijas laivas - raftus. Laivo droši pa Latvijas skaistāko upi Gauju.

Skolēniem

Klāt ir ne tikai 2014.gada pavasaris, bet arī Žagarkalna piedāvājums Skolēnu grupām. Laiks doties ir  kārtīgā ekskursijā, kura mūžam paliks atmiņā.  

Aicinam skolēnu grupas aktīvi atpūsties Gaujas nacionālajā parkā un tā apkārtnē, izvēloties jums piemērotāko atpūtas veidu.

Grupu apkalpošana

Aizvien vairāk dažādu firmu kolektīvi, draugu grupas un citas kompānijas izvēlas pasākumus rīkot pie dabas aktīvā atpūtā. Žagarkalna vasaras piedāvājums ļauj jums realizēt vienu vai divu dienu pasākumu, kombinējot dažādus atpūtas veidus. Vairāk šeit!

Brīvdienu mājiņa ar pirtiņu Gaujmalā

Piedāvājam nelielām ģimenēm vai pāriem ērtu un labi aprīkotu mājiņu-pirtiņu Gaujas upes krastā, 3 km attālumā no Cēsu centra. Naktsmītne ir piemērota ģimenei (ne vairāk kā 2 pieaugušie, 2 bērni) vai pārim. Tai ir guļamistaba mansarda stāvā un atpūtas telpa ar virtuves stūrīti, duša, wc un sauna pirmajā stāvā.

Velosipēdi

Aicinām Cēsu pilsētas viesus, kā arī citus interesentus, izmantot Žagarkalna velonomas pakalpojumus, lai aplūkotu Cēsu pilsētu vai Cīrulīšu dabas takas un Spoguļklintis Gaujas krastā.

 

Piedāvājumi aktīvai atpūtai

 Izvēlies un izbaudi!  

!Komentāri, ieteikumi, sūdzības? Rakstiet!

 

Otr.31.03

Treš.1.04

Cet.2.04

Tmin/

max

3°C/

5°C/

2°C/

7°C/

1°C/

5°C/

rīts

cloudy , isolated showers

cloudy , snow showers

cloudy , isolated snow showers

 diena

various clouds

cloudy , rain

cloudy , showers

 vakars

various clouds

cloudy , isolated showers

cloudy

Čivini kopā ar mums!