Žagarkalns > TRASES > VISAS TRASES

VISAS TRASES

"Visas trases" ir zonā, kur atrodas mūsu galvenās nogāzes (Žagarkalns, Cīruļkalns, Meža trases, Ofisa trase, Vendene garais kalns), kuras ir paredzētas visiem tiem, kuri jau prot slēpot vai snovot. 

UZZINĀT VAIRĀK

 
"Žagarkalns" - Šis ir slēpotāju visvairāk iecienītais kalns no 5 bāzes kalniem. Droši vien tādēļ, ka tas ir visplatākais un ar interesantu viļņveida reljefu. Tā virsotnē ir  kafejnīca, kura darbojās nedēļas nogalēs. Uz Žagarkalna nogāzes uzstādīti 2 pacēlāji, abi "tablešu" tipa. 

"Cīruļkalns" - 180 m garš. Salīdzinoši stāvākā no mūsu bāzes nogāzēm. Tā virsotne ir savienota ar garo kalnu un Skolnieku kalnu. Šīs nogāzes augstuma starpība ir 50 m. Reljefs vienmērīgs un līdzens. Tā virsotnē atrodas Inventāra noma un kafejnīca. Tiešs savienojums ar Skolnieku kalnu. Uz Cīruļkalna ir uzstādīti 2 "tablešu" tipa pacēlāji. Cīruļkalna-1 trases "kabatā" atrodas Snovborda parka mācību zona, vai tā sauktais "mazais snovparks". 

"Garais kalns" -  ir 400 metru ar lēzenu un vienmērīgu reljefu nogāze. Tā ir piemērota slēpotājiem un snoveriem, kam patīk gari, slaidi nobraucieni bez ekstrēmiem piedzīvojumiem. Trase ir aprīkota ar "tablešu" tipa pacēlāju un savienota ar Skolnieku kalna lejas daļām.

 "Meža trase" -  ir 420 m gara, ar vislielāko augstuma starpību Žagarkalnā. Šī trase ir viena no interesantākajām Žagarkalnā, jo tās reljefs dažādos posmos atšķiras, turklāt daļa no trases ved cauri mežam. Meža trase sākas Žagarkalna virsotnē, tālāk ved gar Ofisa ēku, caur "Guttas  snovborda parku", mežu, līdz pat Garā kalna pakājei.