Žagarkalns > TRASES > BĒRNU UN IESĀCĒJU PARKS

BĒRNU UN IESĀCĒJU PARKS

Šī ir īpaša mācību zona, kura sastāv no četrām trasēm. Šeit viss ir pielāgots drošai bērnu un iesācēju apmācībai.

 

Šajā zonā notiek lielākā daļa no individuālajām apmācībām ar Instruktoru, kā arī slēpošanas un snovošanas skoliņas nodarbības.

UZZINĀT VAIRĀK

 

 

Ir grūti iedomāties labāku vietu, kur apgūt slēpošanas un snovošanas prasmes. Šeit atrodas četras slēpošanas trases ar dažādām grūtības pakāpēm: 40 m gara, ļoti lēzena mācību trase - tikai bērniem; 60 m gara mācību trase, kura ir nedaudz stāvāka un ir paredzēta arī pieaugušajiem (abas trases ir aprīkotas ar ļoti drošiem, virves tipa pacēlājiem); Skolnieku kalna abas trases  ir 200 m garas, ar lēzenu, vienmērīgu reljefu. Skolnieku kalns ir ideāli piemērots iesācējiem un bērniem. Visā šajā zonā, strādā mūsu profesionālo instruktoru komanda. Šeit notiek gan individuālās apmācības, gan darbojās Slēpošanas skoliņa un Snovborda akadēmija. Arī bez instruktora pakalpojumu izmantošanas, jebkurš drīkst uzturēties (slēpot un snovot) Bērnu un iesācēju zonā. Kasē ir nepieciešams iegādāties pacēlāju biļeti.    

Bērnu un iesācēju parka teritorijā, atrodas arī kameršļūkšanas trase ar mākslīgo sniegu un kamaniņu kalns ar dabisko sniegu. Tā ir 150 m gara, vidēji lēzena nogāze, kas paredzēta bērniem, lai vizinātos ar ragaviņām dabiskā.