Žagarkalns > Trases > Bērnu un iesācēju parks

Bērnu un iesācēju parks

Šī ir īpaša zona,  kur viss ir pielāgots drošai bērnu un iesācēju apmācībai

Ir grūti iedomāties labāku vietu, kur apgūt slēpošanas un snovošanas prasmes. Šeit atrodas četras slēpošanas trases ar dažādām grūtības pakāpēm: 40 m gara, ļoti lēzena mācību trase - tikai bērniem; 60 m gara mācību trase, kura ir nedaudz stāvāka un ir paredzēta arī pieaugušajiem (abas trases ir aprīkotas ar ļoti drošiem, virves tipa pacēlājiem); Skolnieku kalna abas trases  ir 200 m garas, ar lēzenu, vienmērīgu reljefu. Skolnieku kalns ir ideāli piemērots iesācējiem un bērniem. Visā šajā zonā, strādā mūsu profesionālo instruktoru komanda. Šeit notiek gan individuālās apmācības, gan darbojās Slēpošanas skoliņa un Snovborda akadēmija. Arī bez instruktora pakalpojumu izmantošanas, jebkurš drīkst uzturēties (slēpot un snovot) Bērnu un iesācēju zonā. Kasē ir nepieciešams iegādāties pacēlāju biļeti.    

Bērnu un iesācēju parka teritorijā, atrodas arī kameršļūkšanas trase ar mākslīgo sniegu un kamaniņu kalns ar dabisko sniegu. Tā ir 150 m gara, vidēji lēzena nogāze, kas paredzēta bērniem, lai vizinātos ar ragaviņām dabiskā .

 

Kameršļūkšanas trase ir maksas trase, samaksa tiek veikta nomājot kameru, savukārt Kamaniņu trase ir bezmaksas! Kamaniņu trase tiek atvērta tad, kad dabīgā sniega segas biezums ir pietiekošs, lai varētu to izmantot. Inventāra nomā ir iespēja iznomāt kamaniņas, bet jūs droši varat izmantot arī savas ragaviņas vai citus šļūcamrīkus..

Kameršļūkšanas trasei ir pacēlājs, bet Kamaniņu trase nav aprīkota ar pacēlāju.