Žagarkalns > Pakalpojumi > Žagarkalna kafejnīca sveic jūs stiklotajā terasē!

Žagarkalna kafejnīca sveic jūs stiklotajā terasē!

Mūsu komandas darbs ir tas, kas ļauj mums par sevi teikt – mēs to varam. Mums ir pieredze, mēs esam atbildīgi, un pats galvenais – mums kopā ir jautri. Man pat šķiet, ka mūsu smiekli ir galvenais iemesls, kāpēc mums izdodas, jo, kā zināms, ēdienā tiek ieceptas un ievārītas tās jūtas un sajūtas, ar kādām pavārs gatavo.

 INFO tel.num - +371 29 426 705

Tie esam mēs – Iveta, Baiba, Artis, Signe un mūsu šefpavāre Dace. Mēs esam apņēmušies šajā ziemā Žagarkalnā jūs palutināt ar garšīgu ēdienu.

 

Kafejnīcas darba laiki:

Pirmdien, Otrdien - slēgts.

Trešdien, Ceturtdien, Piektdien - no 15:00 līdz 22:00.

Sestdien - no 11:00 līdz 23:00

Svētdien - no 11:00 līdz 21:00.

 

Mums priekšā notupies ir Uģis ar jēriņu. Uģis ir mūsu draugs un viņa audzētie jēri nonāk mūsu virtuvē, tāpat kā Aijas kūkas, Jāņa teliņš u.t.t. No šī jums vajadzētu saprast, ka tas, ko jums pasniegsim, cik vien iespējams, būs gatavots no vietējiem produktiem un svaigs. Gaļu, zivis un dārzeņus grilēsim, jo mēs zinām, ka cilvēks, kurš snovo un slēpo, grib labi un veselīgi paēst.

Un pat tad, ja ēdīsiet frī kartupeļus, to neveselīgumu mēs varēsim izlīdzināt ar dažādiem svaigiem salātiem un svaigi spiestām sulām. Mēs jau zinām, ka tieši labais ēdiens un kustības svaigā gaisā jūs padara tik veselus un priecīgus.

Uz ārējām formām neesam iespringuši – savas jaunās mājas sauksim vienkārši par Žagarkalna kafejnīcu. Un ja jums mūsu darbs patiks mēs arī padosimies aicinājumiem  izbraukt kaut kur ārpus.