Žagarkalns > Pakalpojumi > „Cafe Opera” sveicina ikvienu Žagarkalna viesi kalna kafejnīcā „SKY CUP”

„Cafe Opera” sveicina ikvienu Žagarkalna viesi kalna kafejnīcā „SKY CUP”

Šogad „Cafe Opera” piedāvājums arī Žagarkalna viesiem kalna kafejnīcā „Sky Cup”. Ikdienas piedāvājumā gardas brokastu, pusdienu un vakariņu ēdienkartes pēc izvēles, kā arī plašs uzkodu, desertu un dzērienu klāsts.

 

INFO Tel.num. +371 20083008

 

„Cafe Opera” ir kvalitatīvs ēdināšanas serviss ar 14 gadu pieredzi apkalpojošajā sfērā. Šobrīd „Cafe Opera” mājvieta ir Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) telpās, kur ik dienas piedāvājam operas nama darbiniekiem un viesiem garšīgu maltīti.

 

Esam apkalpojuši arī tādus klientus, kā dziedātāju Macy Grey, nodrošinājuši ēdināšanas servisu „EUROPEAN MOVIE AWARDS 2014” veidotāju komandai un viesiem, kā arī citām prominentām personām.   

 

 

Neskatoties uz dažādo klientūras klāstu, mūs raksturo demokrātiska cenu politika, daudzveidīgs piedāvājuma sortiments, kā arī individuāla un personiska attieksme pret katru klientu.

Regulāri apkalpojam arī dažāda mēroga banketus, pielāgojot piedāvājumu pasūtītāja vēlmēm. Mūsu piedāvājuma pamatā ir augstvērtīgas kvalitātes serviss un viesmīlība. 

Solām ikvienam Žagarkalna kafejnīcas „SKY CUP” apmeklētājam neaizmirstamu garšas baudījumu, mielojoties ar mūsu piedāvājumā esošajiem ēdieniem un dzērieniem.

Gaidīsim ciemos!

 

 

Kafejnīcas „SKY CUP” draudzīgais kolektīvs