Žagarkalns > Jaunumi

Jaunumi

 

SEZONA IR NOSLĒGTA

Liels paldies visiem, ka bijāt šosezon kopā ar mums. Aktīvās atpūtas parks "Žagarkalns" atvadās līdz nākamajai slēpošanas sezonai.

 

Sākot no aprīļa vidus savu darbību uzsāks laivu bāze, savukārt 15.maijā tiks atvērts arī treileru un telšu kempings Gaujmalā.

Uz drīzu tikšanos.

Sestdien, 31. martā, no plkst. 11.00 – 15.00 ģimenes un bērni aicināti pavadīt jautrām aktivitātēm bagātu dienu Žagarkalnā.

Kopā iešūposim Lieldienas un, noslēdzot ziemas sezonu, ieslēposim pavasarī.

UZZINĀT VAIRĀK

PAVASARIS JAU TIKPAT KĀ KLĀT

No aprīļa vidus Latvijas skaistākā upe Gauja būs jau laivojama un sezonu uzsāks arī laivu bāze “Žagarkalns”. Aicinām jūs jau savlaicīgi ieplānot kādu no brīvdienām, lai atklātu Gaujas burvību ar airi rokās. Iznomājam visdažādākos peldlīdzekļus - kanoe, kajakus, gumijas laivas, SUP dēļus, upes katamarānus un plostus. Rezervācijas pa tālruni 26170074. 

 

"Žagarkalna" treileru un telšu kempings sezonu atklās 15.maijā. 

VIDEO ŠEIT

 

 

Profesionāla apmācība vienaudžu kompānijā
 
*Snovborda akadēmija turpina savu darbību arī šajā nogalē!
Slēpošanas skoliņa ir noslēgusi sezonu.
 
Par Slēpošanas skoliņu UZZINĀT VAIRĀK
Par Snovborda akadēmiju UZZINĀT VAIRĀK 
 
Pieteikšanās pa tālruni 28707707

Uzrādot Žagarkalna šīs sezonas apmeklējuma biļeti Igaunijas Zinātnes centra AHHAA biļešu kasē, ir iespēja saņemt 20% atlaidi AHHAA apmeklējumam.

 

Papildus pastāvīgajām zinātnes centra ekspozīcijām šobrīd apskatāma „AHHAA, ziemas sports“ izstāde visai ģimenei. Apmeklētājus sagaida plaša ziemas pasaule, kurā ir iespēja izmēģināt tādus sporta veidus kā hokejs, nobrauciens no kalna ar slēpēm, kērlings un daudzus citus. UZZINĀT VAIRĀK

 

Piedāvājums ir spēkā līdz 15.aprīlim.

 

Uzmanību! Atlaide netiek piemērota AHHAA planetārija apmeklējumam.

CĪRULĪŠU DABAS TAKAS

5 min gājienā no Žagarkalna sākas jaunizbūvētās Cīrulīšu dabas takas. Takas ir izbūvētas ar koka laipām un kāpnēm un vijas gar Spoguļklinšu augšu. No skatu laukumiem paveras brīnišķīga ainava uz Gaujas ieleju. Turpinājumā tās ved gar klinšu apakšu un Dzidravotu un atpakaļ uz Žagarkalnu.

Pastaigas garums ap 1 st.  

DĀVANU KARTES

Uzdāvini Lielisku atpūtu Žagarkalnā!

 

UZZINĀT VAIRĀK 

ŽAGARKALNA PIRTIŅA GAUJMALĀ

Piedāvājam nakšņošanai nelielai ģimenei vai pārim ērtu un labi aprīkotu mājiņu-pirtiņu Gaujas upes krastā, 2 km no kalna vai 3 km attālumā no Cēsu centra.  

 

UZZINĀT VAIRĀK

GRUPU APKALPOŠANA

Piedāvājam īpašas cenas un nosacījumus dažāda veida grupām.

Apkalpojam skolēnu, studentu, uzņēmumu, domubiedru, tūrisma, dzimšanas dienas ballītes un citu veidu grupas.

 

UZZINĀT VAIRĀK

Ir sākušas darboties jaunās kameršļūkšanas trases bērniem un pieaugušajiem. Piedāvājumā ir 4 nobraucieni sākot ar pavisam vienkāršu vismazākajiem bērniem un beidzot ar lielo nobraucienu ar virāžām.

 

Trases ir drošas, nav nepieciešamas nekādas prasmes to lietošanai. Tās ir aprīkotas ar virves tipa pacēlāju. Sniega kamerā var atrasties pieaugušais kopā ar bērnu vai bērns viens pats. Lieliska izklaide tiem, kas nevēlas vai vēl neprot slēpot.  Vai arī tiem, kas vēlas izbaudīt vēl kādu izklaidi sniegā papildus slēpošanai vai snovbordam. 

 

Darbojās gan darba dienās, gan brīvdienās!

Pilnībā izremontētas kafejnīcas telpas. Jauns dizains un aprīkojums. Kafejnīcas operators sākot no šīs sezonas esam mēs paši ar iepriekšējo apaļās stiklotās Žagarkalna puses kafejnīcas personālu un pavāriem. Kvalitāti garantējam paši!

 

 

Vairāk informācijas šeit!

Žagarkalna slēpošanas skola piedāvā arī vecākiem apgūt slēpošanas smalkumus nelielā grupā. Nodarbības notiek paralēli Bērnu slēpošanas skolas nodarbībām un tās vada mūsu labākie instruktori. 

 *Sezona noslēgta! Paldies visiem un uz tikšanos nākamajā slēpošanas sezonā.

Esam izbūvējuši jaunu nomas apartamentu vēsturiskā Latvijas laika mājā 10 minūšu gājienā no kalna, brīnišķīgā vietā netālu no Gaujas un tās dabas takām.

Tel. kontaktam: +37127887767 Ilze