Žagarkalns > Jaunumi

Jaunumi

 

CETURTDIENA, 21.03.2019

Paldies visiem par šo lielisko ziemu, diemžēl, slēpošanas sezona ir noslēgta.

Jau pa visam drīz tiekamies Žagarkalna kempingā, drīz sāksim laivošanas sezonu.

  

Informācija publicēta: 21.03.2019 plkst. 11:11

ŽAGARKALNS VASARĀ

Žagarkalns vasaras sezonā, tā ir lieliska atpūta, pie dabas krūts, Gaujas nacionālajā parkā.

Mūrlejas ielā 12, tikai 3km attālumā no Cēsu pilsētas centra, Gaujas upes krastā, meža ielokā, atrodas telšu un treileru kempings “Žagarkalns”. Labiekārtota kempinga teritorija ar dušām, WC, piknika vietām, elektrību un WiFi, pludmales volejbola laukumiem, pludmali, telšu un treileru vietām. Kempings ir pietiekami plašs, lai atpūtnieki viens otru netraucētu. No kempinga teritorijas sākas arī mūsu dabas dārgums, Cīrulīšu dabas takas.

Piedāvājam laivu (kanoe, kajaks, gumijas laivu) nomu, plostu, SUP dēļu un upes katamarānu nomu, kā arī velosipēdu nomu.

UZZINĀT VAIRĀK

 

 

Piektdien, 22.februārī, esiet laipni gaidīti mūsu kafejnīcā, uz dzīvās mūzikas (After ski party) vakaru. Uz skatuves kāps vietējā grupa Tonick .

Labā ziņa, ka jums nav jābūt slēpotājam, lai baudītu šo vakaru - pasākums pieejams katram, kurš vēlās baudīt muzikālu vakaru un ieeja ir bez maksas.
Esam sagatavojuši īpašu ēdienu un dzērienu karti šim vakaram. Virtuve darbosies vismaz līdz 23:00.

UZZINĀT VAIRĀK

10.martā esiet laipni aicināti uz ģimenes slēpošanas sacensībām, kuras organizē slēpošanas skoliņa. Reģistrācija no plkst. 10:30 

 

Nolikums un cita svarīga informācija par sacensībām, LEJUPLĀDĒT ŠEIT

GRUPU APKALPOŠANA

Piedāvājam īpašas cenas un nosacījumus dažāda veida grupām.

Apkalpojam skolēnu, studentu, uzņēmumu, domubiedru, tūrisma, dzimšanas dienas ballītes un citu veidu grupas.

 

UZZINĀT VAIRĀK

Sekojot apmeklētāju paradumu maiņai, par vienu stundu saīsinām darba laikus vakaros. Turpmāk trase un visi dienesti darba dienās un sestdienās strādās līdz 22:00. Svētdienās līdz 20:00. 

Sākumu laiki nemainās un, iespējams, tiks piekoriģēti uz "augšu". Varbūt drīzumā darba dienās sāksim strādāt par vienu stundu agrāk. Sekojiet aktuālajai informācijai.

Profesionāla apmācība vienaudžu kompānijā.
Brīvdienās notiks nodarbības visām mācību
 grupām, tai skaitā arī iesācēju.
 
 
SLĒPOŠANAS SKOLIŅA UZZINĀT VAIRĀK
SNOVBORDA AKADĒMIJA UZZINĀT VAIRĀK
PIEAUGUŠO SLĒPOŠANAS SKOLA UZZINĀT VAIRĀK
 
Pieteikšanās pa tālruni 28707707

LIELISKS PIEDĀVĀJUMS NO VILLAS SANTA

Uzrādot Žagarkalna pacēlāja biļeti, saņem -20% atlaidi nakšņošanai VILLA SANTA.

UZZINĀT VAIRĀK

CĪRULĪŠU DABAS TAKAS

5 min gājienā no Žagarkalna sākas jaunizbūvētās Cīrulīšu dabas takas. Takas ir izbūvētas ar koka laipām un kāpnēm un vijas gar Spoguļklinšu augšu. No skatu laukumiem paveras brīnišķīga ainava uz Gaujas ieleju. Turpinājumā tās ved gar klinšu apakšu un Dzidravotu un atpakaļ uz Žagarkalnu. Pastaigas garums ap 1 st. 

UZZINĀT VAIRĀK

DĀVANU KARTES

Uzdāvini Lielisku atpūtu Žagarkalnā!

 

UZZINĀT VAIRĀK 

Piedāvājam nakšņošanai nelielai ģimenei vai pārim ērtu un labi aprīkotu mājiņu-pirtiņu Gaujas upes krastā, 2 km no kalna vai 3 km attālumā no Cēsu centra.  

 

UZZINĀT VAIRĀK

Ir sākušas darboties jaunās kameršļūkšanas trases bērniem un pieaugušajiem. Piedāvājumā ir 4 nobraucieni sākot ar pavisam vienkāršu vismazākajiem bērniem un beidzot ar lielo nobraucienu ar virāžām.

 

Trases ir drošas, nav nepieciešamas nekādas prasmes to lietošanai. Tās ir aprīkotas ar virves tipa pacēlāju. Sniega kamerā var atrasties pieaugušais kopā ar bērnu vai bērns viens pats. Lieliska izklaide tiem, kas nevēlas vai vēl neprot slēpot.  Vai arī tiem, kas vēlas izbaudīt vēl kādu izklaidi sniegā papildus slēpošanai vai snovbordam. 

 

Darbojās gan darba dienās, gan brīvdienās!

Pilnībā izremontētas kafejnīcas telpas. Jauns dizains un aprīkojums. Kafejnīcas operators sākot no šīs sezonas esam mēs paši ar iepriekšējo apaļās stiklotās Žagarkalna puses kafejnīcas personālu un pavāriem. Kvalitāti garantējam paši!

 

 

Vairāk informācijas šeit!

Esam izbūvējuši jaunu nomas apartamentu vēsturiskā Latvijas laika mājā 10 minūšu gājienā no kalna, brīnišķīgā vietā netālu no Gaujas un tās dabas takām.

Tel. kontaktam: +37127887767 Ilze