Žagarkalns > INSTRUKTORI > SNOVBORDA AKADĒMIJA

SNOVBORDA AKADĒMIJA

Snovborda Akadēmijā aicināti bērni un jaunieši vecumā no 6 - 18 gadiem, kas vēlas iemācīties brīvi braukt un veikt trikus ar snovborda dēli. Braukšanas prasmes apgūsiet kvalificētu snovborda instruktoru pavadībā, jautrā kompānijā ar līdzīga vecuma snovbordistiem visas sezonas garumā Žagarkalnā.

UZZINĀT VAIRĀK

*Sezona noslēgta! Paldies visiem un uz tikšanos nākamajā slēpošanas sezonā.

Snovborda Akadēmiju kopš 2012. gada vada instruktore Līga Strazdiņa. Līgai ir ISIA akceptēts 2. līmeņa snovborda instruktora sertifikāts, LSFP izsniegts C kategorijas snovborda trenera sertifikāts un plaša pieredze darbā ar grupām, kas nodarbības padara interesantas un kreatīvas.

 

Iesāceju grupa - 1. līmenis

Sestdienās, Svētdienās: 13:30 – 15:30 (no 6 līdz 18 gadiem)
Nodarbību laikā apgūsiet snovborda pamatzināšanas – snovborda aprīkojumu, drošību uz kalna, pareizu krišanu, stabilu stāju uz dēļa, slīdēšanu no kalna, ātruma kontrolēšanu, bremzēšanu, braukšanu ar pacēlāju. Lai nodarbības būtu aizraujošākas, mācību procesā tiks iekļauti freestyle elementi. Tiklīdz apgūti pirmie pagriezieni uz snovborda dēļa, jums tiks dota iespēja pāriet 2. līmeņa grupā. Vidēji pagriezieni var tikt apgūti 3 – 5 nodarbību laikā.


Ar priekšzināšanām - 2. līmenis

Sestdienās, Svētdienās: 10:30 – 12:30 (no 6 līdz 18 gadiem)

Ar dažādu vingrinājumu palīdzību un nelielu freestyle elementu devu apgūsiet pareizu snovborda tehniku – balansēta stāja uz dēļa, kantēšana, rotēšana, laika kontrolēšana; pilnveidosiet pagriezienu tehniku – karvinga, dinamiskie, plašie pagriezieni. Ar katru nodarbību jutīsieties arvien brīvāk uz dēļa, varēsiet patstāvīgi braukt jebkuros laika apstākļos un jebkuras sarežģītības trasē.


Sestdienās: 15:00 - 17:00 paredzētas nodarbības 3. līmenim, kur var piedalīties jaunieši, kas apmeklējuši Snovborda Akadēmijas nodarbības vismaz 2 gadus un pagaišgad bijuši jau 2. līmenī.


Vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības

VFS treniņi nesezonā notiek divas reizes nedēļā, ziemas sezonā vienreiz nedēļā - Otrdienās, Rīgā, Pulkveža Brieža ielā 39 plkst. 16:00 - 17:00. Fiziskā sagatavošanas treniņi ļaus bērniem brīvāk justies uz snovborda dēļa, vieglāk apgūt trikus un samazinās traumu iespējamību.


Vairāk informācijas: www.snovbordaakademija.lv


Piesakies, zvanot uz 22011311

(brīvdienu nodarbībām līdz iepriekšējās dienas pēcpusdienai)


Cena par Snovborda Akadēmijas nodarbību:

EUR 15.00 (cenā iekļauti snovborda instruktora pakalpojumi, pacēlājs 2h un ķivere)