Žagarkalns > GRUPAS > UZŅĒMUMU

UZŅĒMUMU

Aktīvās atpūtas pasākumi darba kolektīviem un grupām – ziemas sporta spēles, komandu saliedēšanas aktivitātes vai vienkārši aktīva atpūta uz kalna. Pasākumi var norisināties arī laikā, kad nav dabīgais sniegs.

UZZINĀT VAIRĀK

„Žagarkalna” slēpošanas bāzes piedāvājums grupām 2019/20.g. ziemas sezonā.
 

Atlaides uz nomas pakalpojumiem un pacēlāju biļetēm:

grupām no 20-30 pers. - 10% no kopējās summas

grupām no 30 un vairāk pers.  - 15%

Detalizētāku informāciju par cenām un pakalpojumiem varat saņemt nosūtot jautājumus uz grupas@zagarkalns.lv vai zvanot uz tel. 29128012

 

  

Piedāvājam sekojošus pakalpojumus organizētām grupām:

 

1. Atpūtas pasākumus  kolektīviem:

Transportu no Rīgas uz Žagarkalnu un atpakaļ.
Slēpošanu, inventāru, instruktoru pakalpojumus iesācējiem.
Atsevišķu piknika vietu ar ugunskuru un nojumi.
Viesnīcas, viesu namus, pirtis, ēdināšanu, banketus.
Neslēpotājiem: pastaigu taku gar Gauju, kameršļūkšana u.tml.
Vakarā diskotēku vai „dzīvo” mūziku.
Pasākuma vadītājus un organizatorus.


2. Sporta dienu organizēšanu:

Pacēlāju biļešu iegādi un nomas inventāra saņemšanu bez rindas un samaksu ar    pārskaitījumu visai grupai pēc rēķina.
Sacensību organizēšanu atsevišķā trasē ar grūtības pakāpi pēc klienta vēlmēm. (sacensības iespējamas slaloma disciplīnās ar laika kontroli un rezultātu apkopošanu).
Sacensības - atrakcijas dažādos citos veidos, bez slēpošanas.
Ēdināšanu dalībniekiem mūsu kafejnīcā
Balvu pasniegšanas organizēšanu.
Sporta dienas noslēgumā iespēju atpūsties kādā no tuvumā esošajām  pirtīm.
Naktsmājas.

 

Pakalpojumi papildus jau esošajiem: pēc iepriekšēja pieteikuma piedāvājam uzspraust sacensību trasi improvizētām sacensībām ar laika kontroli. Grupas sacensību laikā nogāze netiek slēgta pārējiem apmeklētājiem. Sacensības organizē mūsu instruktori un tās nevar būt garākas par 1 st. Dalībnieku skaits nevar būt lielāks kā 30 pers., jo citādi ir grūti iekļauties laika limitā. Samaksa par sacensību rīkošanu notiek atsevišķi pēc iepriekšējas vienošanās ar Slēpošanas skolu.

 

Instruktori: Grupai ir iespējams par īpašām cenām saņemt instruktoru pakalpojumus (skat. sadaļu "Instruktori") un komplektēt apmācības grupas lielākas. Šajā gadījumā ar grupu strādā vairāki instruktori, kas  vēlāk sadala "skolniekus" atkarībā no spējām mazākās grupās, un turpina strādāt atsevišķi. Tā ir ļoti efektīga metode un ir iecienīta lielākām grupām. Ja jūsu kolektīvā vai starp jūsu pasākuma dalībniekiem ir cilvēki, kas vēlas iemācīties slēpot, tad šī ir lieliska iespēja to darīt. Varam galvot, ka jūsu pasākums šiem cilvēkiem iespiedīsies atmiņā uz ilgu laiku, jo viņi pirmo reizi mūžā būs kāpuši uz kalnu slēpēm un tas ir neaizmirstams pārdzīvojums.

 

Ēdināšana: Mūsu bāzē darbojas viena kafejnīcas, tā ir mūsu pašu administrētā. Kafejnīca "Žagarkalns' piedāvā ēdināšanu, banketus un apkalpošanu Cīruļkalnā uz vietas, gan jūsu izvēlētā nakšņošanas vietā kalna tuvumā.


Naktsmājas: Mūsu bāzei tuvumā ir vesela virkne viesnīcu, viesu namu un pirtis, kur jūs varat apmesties. Komforta un cenu piedāvājums ir plašs un jūs varat izvēlēties no vienkāršākiem un lētākiem numuriem līdz pat ekskluzīviem un reprezentabliem.